Аварійне джерело живлення SINUS PRO 1000E VOLT POLSKA 12/230V чистий синус, постійна фаза .
Джерело живлення підтримує заряд батареї 12 В під час роботи, а після збою напруги 230 В в мережі створює синусоїдальну напругу 230 В з напруги батареї 12 В. Миттєва потужність 1000 Вт, постійна потужність 700 Вт.
Джерело живлення призначене для виробництва змінного струму 230 В, як і в розетці домашньої установки, від акумулятора 12 В , для безперебійного живлення, домашніх приладів, установок центрального опалення, комп’ютера, , автоматичні ворота, пристрої автоматизації, електроінструменти тощо.
У разі зникнення напруги мережі 230 В змінного струму пристрій автоматично переходить у режим роботи від акумулятора, що забезпечує подальшу безперебійну роботу системи та захист від пошкодження інсталяції, незворотної втрати даних тощо.
ПРИМІТКА: На цьому аукціоні продається аварійне джерело живлення з ПОСТІЙНОЮ ФАЗОЮ та ЧИСТИМ СИНУСОМ - дуже бажана функція, необхідна особливо для роботи домашніх приладів, котлів, побутової техніки, компютера.

Найважливіші особливості:
- В один пристрій входять такі функції:
- Перетворювачі постійного/змінного струму з чистою синусоїдальною хвилею
- Аварійний вимикач ДБЖ
- Мережевий зарядний пристрій (випрямляч)
- Мережевий стабілізатор напруги, т.зв AVR
- Кольоровий дисплей дозволяє контролювати найважливіші параметри системи
- Джерела живлення цієї серії є "лінійно-інтерактивними" джерелами живлення і можуть змінювати полярність вихідної напруги при переході на живлення від батареї.
Що відрізняє аварійний блок живлення sinusPRO 1000 E 12V від інших пристроїв?
- Чистий джерело безперебійного живлення SINUS створює на виході «синусоїдальну» напругу, таку ж, як і в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (включаючи електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильні камери тощо).
Технічні дані:
| Максимальна потужність | !000W |
| Стала потужність | 700W |
| Вхідна напруга | 170-270 B змінного струму |
| Вихідна напруга | 230 B +-1% в режимі акумулятора; 216 -245 - в режимі мережі |
| Напруга акумулятора | 12 V |
| Напруга заряду (мережа) | 13,8V +-0,5V |
| Ефективність | понад 92% |
| Частота | 50/60Hz+-1Hz |
| Форма хвилі напруги | синусоїдальна |
| Безпека | від пренавантаження, |
| Температурний режим | 0-40 С |
| Розміри | 146х338х177 мм |
| Вага | 6,4 кг |

СХЕМА ПІДКЛЮЧЕННЯ:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volt |
| Страна производитель | Польша |
| Тип монтажа | Напольный |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходная мощность | 700 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 1000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 338 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Высота | 170 мм |
| Вес | 7 кг |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
- Цена: 8 400 ₴



